(057) 754-40-05
пн.-пт. 09:00-18:00

Розпродаж фарби для тканини Maimeri Idea Stoffa - знижка 20%

Розпродаж фарби для тканини Maimeri Idea Stoffa - знижка 20%

Розпродаж фарби для тканини Maimeri Idea Stoffa 

знижка 20%

 

 

Компанія «Трек» оголошує про розпродаж фарби для тканини як поштучно так і в наборі Maimeri Idea Stoffa (Італія) - знижка 20%.

Фарба для тканини Idea Stoffa Maimeri - це п'ятдесят кольорів на водній основі. Прозорі, непрозорі, перлинні, блискучі і флуоресцентні, вони можуть бути вільно змішані один з одним. Фарби для тканини прості в застосуванні, їх можна використовувати в чистому або розведеному вигляді на великих площах і для створення складних візерунків. Фарбу можна наносити на будь-яку тканину, використовуючи кисті і губку. Яскраві кольори або пастельні відтінки - вибір за вами.

Розписувати можна як жорстку тканину (джинси, полотняну сумку, кеди) так і м'яку (футболки, блузки, шовкові шарфи). За допомогою фарб для тканини можна звичайну білу футболку перетворити в індивідуальну, авторську річ, яку ви точно не зустрінете ні на кому іншому. Техніка роботи з фарбою дуже проста - нанести малюнок, дати висохнути добу, закріпити, спробувавши на праскою зі зворотного боку. Вироби з розписом можна прати, дотримуючись умов прання: в теплій воді, ручне прання з вивороту, порошок без відбілювача.

 

На дану продукцію індивідуальні знижки не поширюються.


Поделитесь с друзьями:

Дізнайтеся новини першими

Приєднуйтесь до нас