(057) 754-40-05
пн.-пт. 09:00-18:00

Майстер-клас з полімерної глини

Майстер-клас з полімерної глини

Майстер-клас

з полімерної глини

 

Полімерна глина (пластика) ТМ Трек призначена для створення оригінальних фігурок, яскравої біжутерії, іграшок та інших виробів. В цьому майстер-класі ми розкажемо, як можна використовувати  набір полімерної глини з 12 пастельних відтінків. Така незвичайна ідея як об’ємна листівка з пластики сподобається і дорослим і дітям. Пластика має багато відтінків, легко формує форму, при використанні  рідини для розм’якшення полімерної глини ТМ Трек пластика не прилипає до рук, а глянсовий лак для полімерної глини ТМ Трек надає блиск готовому виробу.

Матеріали та інструменти:

 1. Набір полімерної глини 12 кольорів (пастельні кольори) ТМ Трек, по 17 г

 2. Рідина для розм’якшення полімерної глини ТМ Трек, 50 мл

 3. Лак глянсовий ТМ Трек, 50 мл

 4. Синтетичний плоский Лак глянсовий  1122 №10 ТМ Живопис

 5. Інструменти для ліплення:  набір каттерів для полімерної глини (формочки для обрізки), інструмент для тиснення, стек

 6. Дерев’яна заготовка

 7. Ніж, двосторонній скотч

 8. Заготовка з текстом на Ваш вибір (паперова, ДВП, картон)

Послідовність роботи:

 1. Малюємо бажаний ескіз на папері . На заготовці розмічаємо межі відтінків полімерної глини. 

 1. Розминаємо полімерну глину, попередньо додаючи трохи (2-3 краплі) рідини для розм’якшення глини ТМ Трек. За допомогою стека розкладуємо полімерну глину на поверхню заготовки, згідно запланованого ескізу. Товща шару 1-2 мм. 

 

 1. Нам необхідно розгладити поверхню глини, для цього шароподібним інструментом для тиснення, або скалкою, не натискаючи розкатуємо площу пластики.

 1. Після розгладження ножем обрізаємо нерівний край глини вдовж заготовки, стеком прибираємо  зайву пластику.

 

 1. Інструментами створюємо фактуру: круглим накінечником продавлюємо крапки, довгим та тонким проводимо лінії, трикутним краєм стека продавлюємо куточки. Чергуємо напрямки ліній, розмір та глибину крапок.

  

 1. Формуємо квіти: нам потребується каттери (формочки для обрізки полімерної глини) різного розміру. З глини ліпимо окружність трохи більше нашої форми та товщою 3 - 4 мм, формою   робимо обрізку (висічку), прибираємо зайву глину, та інструментом для тиснення продавлюємо  форму пелюстків. Таким же чином робимо квітку трохи меншого розміру та кріпимо її на першу. Всі інші квіти формуємо так само, можна комбінувати розміри на свій смак.

 1. Кріпимо квіти на нашу заготовку, створюючи композицію. Починати краще з великих квітів поступово додаючи менші. Оскільки полімерна глина дуже пластична, як пластилін, легким натиском стеку або пальцями ми легко прикріплюємо елементи (квіти, пелюстки).

  

 1. У квіти необхідно додати серединки, для цього з жовтої глини скатуємо маленькі кулі та кріпимо їх в квіти, притискаючи їх інструментом для тиснення, щоб зафіксувати.

 1. Формуємо пелюстки невеликого розміру та кріпимо їх біля квітів, як вказано на фото.

 

 1. Для підготовленої текстової вставки (ми роздрукували на фотопапері, можна використовувати різні інші текстові заготовки) необхідно вирізати місце для її вклейки. Ножем по контуру вставки надрізаємо полімерну глину та знімаємо стеком непотрібну частину. Приклеюємо текстовий елемент  на двосторонній скотч або клей.

 1. По краю заготовки зробимо ободок, для цього з двох кольорів полімерної глини скручуємо джгут та кріпимо його по краю заготовки, фіксуючи за допомогою стека.

 

 1. Готовим квітам додамо декоративності, для цього робимо фактуру інструментом для тиснення: продавлюємо маленькі крапки на пелюстках біля середини квітки.

 1. Для висушування полімерної глини виріб треба помістити в попередньо розігріту до 100°-110°С духовку на 15 хв. Даємо охолонути.

 2. Готовий виріб покриваємо глянсовим лаком для полімерної глини ТМ Трек, за допомогою синтетичного плоского пензля  ТМ Живопис № 10.

Наша об’ємна листівка готова! Бажаємо Вам творчих успіхів!

 

 


Поделитесь с друзьями:

Дізнайтеся новини першими

Приєднуйтесь до нас